WARSZTATY

18601643_1572594329441813_233718928_n

 

Zostało niewiele więcej niż tydzień do BEST Hacking League, lecz nie zatrzymujemy się!

W tym momencie możecie zapisać się na warsztaty i maratony programowania pod tym linkiem  https://goo.gl/forms/Xsuox6engo06wShr1.

WARSZTATY
24 maja, godz. 14:30
2-3 godzinne spotkania prowadzone przez specjalistów branży IT z miłośnikami programowania. Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy ogólnej z danego zakresu informatyki, pogłębienie zainteresowania konkretną technologią oraz inspirowanie do dalszego, samodzielnego kształcenia się. Skierowane są do zaawansowanych programistów.

?MS Azure
?node.js
?ASP.NET MV

MARATONY PROGRAMOWANIA
27 maja, godz. 13:00
4-8 godzinne kursy programowania dla osób początkujących, nie mających podstaw danej technologii. Maraton pozwoli na zdobycie wiedzy poprzez interaktywne uczestnictwo studentów. Celem wydarzenia jest stworzenie przez każdego uczestnika prototypu działającej aplikacji.

?Wprowadzenie do Javy
?Zostań Front-End Developerem

Na zapisy macie czas do niedzieli więc nie czekajcie! 😀

 

Niezmiernie cieszymy się z współpracy z QUEST ROOM –  to dzięki nim w naszym konkursie można wygrać voucher podarunkowy na dowolną grę w ich lokalu. Quest room jest to escape room znajdujący się w Warszawie. U nich przeżyjesz przygodę jaką do tej pory mogłeś jedynie zobaczyć na ekranach kin lub komputerów. Staniesz się głównym bohaterem wybranej historii. Aby rozwiązać zagadki potrzebne są spryt, kreatywność, współpraca i spostrzegawczość. Na zadanie masz jedynie 60 minut. Czy uda Ci się je wykonać? Więcej informacji znajdziecie na ich stronie https://www.quest-room.pl/

 

Logo Quest Room, Mazowiecka 7

BEST Hacking League to dwudniowe wydarzenie, które powstało z myślą o studentach, chcących sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie programowania. Jego druga edycja odbędzie się 27-28 maja.

Główną częścią eventu jest hackathon, 24-godzinny konkurs programowania, który jest niepowtarzalną okazja, aby uczestnicy wykorzystując swoją pasję i testując własne pomysły, w niestandardowy sposób stworzyli innowacyjną aplikację.

Dodatkowo, podczas hackathonu odbywać się będą warsztaty oraz maratony programistyczne, na których studenci będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także praktycznie ją wykorzystać.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie konferencja podsumowująca prace uczestników oraz wystąpienie zaproszonych gości na temat wybranego zagadnienia z obszaru IT.

Bądź z nami 27 i 28 maja!

.